Експертът: Русия иска да използва България като свой „троянски кон“ в НАТО и ЕС

Експерт: Росія хоче використовувати Болгарію як „троянського коня“ в НАТО і ЄС

Росія прагне перетворити Болгарію на свого „троянського коня“ в НАТО і ЄС. Про це в інтерв’ю Українському тижню розповів болгарський філософ і публіцист Анґел Ґранчаров.

За його словами, КДБ і його агенти з комуністичної держбезпеки Болгарії, аби не допустити другого терміну демократичного уряду країни Івана Костова, привели до влади „колишнього царя Симеона, котрий давно перебував у найтепліших стосунках із КДБ“.

„Але й він не повернув історії назад. Попри старання, таки не виконав кремлівського наказу: Болгарія стала членом НАТО, а потім і Європейського Союзу“, – відзначив Ґранчаров.

За його словами, саме тоді в Кремлі задумали підступний план: „перетворити Болгарію на свого „троянського коня“ в НАТО і ЄС, щоб із середини протидіяти євроінтеграції і воювати проти „ворога“.

„На жаль, потрібно визнати, що ця політика виявилася успішною. У нас агенти й провідники російської імперської політики звуться „рубладжіями“, що можна перекласти приблизно як „рубльовщики“ – розповів Гранчаров.

Повний текст інтерв’ю Ґранчарова читайте у №12 Тижня.

Експерт: Росія – імперська й радянська – найпідступніший ворог болгарської незалежності

Болгарський філософ і публіцист Анґел Ґранчаров вважає, що історія Болгарії переконливо свідчить про те, що найпідступнішим ворогом болгарської незалежності є Росія – й імперська, й радянська. Про це він сказав в інтерв’ю Українському тижню.

«Те, що ми порівняно далеко від Москви, не допомагає нам. Наша історія ось уже 134 роки після звільнення від турецької влади переконливо показує, що Росія – й імперська, й радянська – найпідступніший ворог болгарської незалежності. Вона завжди розглядала нашу країну як свою Задунайську губернію: «Куріца нє птіца, Болґарія нє заґраніца»!», – відзначив Ґранчаров.

За його словами, коли в 1997–2001 роках у Болгарії прийшов до влади некомуністичний уряд демократичних сил, керований Іваном Костовим, влада зробила перші кроки, щоб позбутися вікового російського домінування, й категорично обрала іншу геостратегічну орієнтацію – на захід.

«Саме тоді російські спецслужби й агентура в нашій країні дістали з Москви наказ: зробити все, щоб повернути її у сферу своєї імперської гегемонії та панування», – додав Ґранчаров.

Детальніше читайте в інтерв’ю Ґранчарова «Таки закордон» у № 12 Тижня.

Експерт: основні болгарські медіа перебувають під контролем Кремля

Болгарський філософ і публіцист Анґел Ґранчаров відзначає, що агентура РФ в останні 10 років має повну монополію в політичному житті Болгарії. Про це він сказав в інтерв’ю Українському тижню.

«Основні медіа в Болгарії перебувають під контролем людей Кремля; в економіці як «капіталісти» представлені переважно колишні комуністи, котрі водночас є русофілами й пов’язані з російською мафією. Держава перебуває в цілковитій енергетичній залежності від Росії. У політиці присутні багато відданих Москві національних зрадників, що називають себе «справжніми націоналістами» й одержують зарплату від російських таємних служб», – розповів він.

«Агентура РФ в останні 10 років має повну монополію в політичному житті Болгарії. У нас тепер править створена за прикладом «Единой России» міліцейсько-кадебістська політсила, названа для подальшого одурманення наївних ГЄРБ, тобто «Громадяни за європейський розвиток Болгарії». А інша основна партія, колишня Комуністична, складається з генетичних зрадників національної ідеї», – додав Ґранчаров.

Детальніше читайте в інтерв’ю Ґранчарова «Таки закордон» у № 12 Тижня.

Търсете по книжарниците забележителната книга на философа Ангел Грънчаров ТАЙНСТВОТО НА ЖИВОТА: Въведение в практическата философия, изд. ИЗТОК-ЗАПАД, 2006 г., разм. 20/14 см., мека подвързия, ISBN-13: 978-954-321-246-0, ISBN-10: 954-321-246-5, 317 стр., 10.00 лв. Авторът тръгва от простия факт, че човекът е живот, че ние сме живи и влюбени в живота същества, от което следва, че по никой начин не бива да му изневеряваме: да си мислим, че сме “нещо повече от това”, че сме “нещо повече от него”. Но човекът е и разбиращо същество, което значи, че не се задоволява с “простата даденост” на непосредствения живот, а непрекъснато търси смисъла, неговата ценност за нас самите.

Оказва се, че ние живеем като че ли само затова непрекъснато да търсим себе си, което, от друга страна погледнато, означава, че постигаме себе си само когато свободно “правим” себе си, своето бъдеще, а значи и съдбата си. Пътят на живота у човека изцяло съвпада с пътуването към самия себе си, от което не можем да се откажем…

Вашият коментар

Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

WordPress.com лого

В момента коментирате, използвайки вашия профил WordPress.com. Излизане /  Промяна )

Twitter picture

В момента коментирате, използвайки вашия профил Twitter. Излизане /  Промяна )

Facebook photo

В момента коментирате, използвайки вашия профил Facebook. Излизане /  Промяна )

Connecting to %s